Insolvia

Insolvia

Oddlužení od Insolvie
Společnost Insolvia s.r.o. se zabývá komplexním dluhovým poradenstvím a v rámci něho poskytuje právě služby oddlužení. Společnost již pomohla stovkám zadlužených osob vrátit se zpět do normálního života. Pokud potřebujete pomoci s dluhy, využijte bezplatné telefonní linky pro oddlužení a sjednejte si bezplatnou konzultaci Vaší situace. Více o oddlužení na www.insolviasro.cz
Získat půjčku od banky je v současné době často velice složité, zvláště když člověk potřebuje půjčku na vykrytí dluhů. Získat nebankovní půjčky je mnohem jednodušší, ovšem nebankovní půjčky s sebou také téměř vždy nesou velké riziko.

O půjčkách

Půjčky ano či ne?

Půjčky jsou běžnou součástí života většiny domácností a firem.

Široká nabídka zboží a služeb nás láká a reklama pobízí k tomu, abychom si je pořídili.

Banky a finanční skupiny se zase snaží nás přesvědčit o tom, že je vlastně výhodné, pořídit si výrobek hned a splácet jej, než na něj šetřit a čekat.

Dokud se splácí, vše je v pořádku

Argumenty, které na začátku vypadají rozumně mají i svůj rub. Když přestaneme mít o svých financích přehled, nebo naše příjmy znatelně poklesnou, nastanou potíže se splácením.

Pokud výše splátek omezuje chod domácnosti, je jen otázkou času, kdy nastane prodlení se splácením. Na dlužné splátky finanční sektor reaguje obvykle upomínkami, pokud to nestačí, tak bývá půjčka zesplatněna z důvodu porušení úvěrové smlouvy.

Problém registru dlužníků

Jestliže máte najednou dát dohromady veškeré (nebo značnou část vypůjčených peněz + úroky) je to už závažný problém. Většina lidí v takové situaci zkusí „jinou banku". Vyplní všechny žádosti o úvěr, někdy také zaplatí administrativní poplatek za zpracování žádosti, aby se na konci dozvěděli, že jim žádný úvěr poskytnut nebude. Důvod, který se někteří ani nedozví je fakt, že je jejich původní banka nahlásila do „registru dlužníků".

Jakmile jste uvedeni v registru dlužníků, žádná banka Vám nepůjčí. Co budete dělat? Zjistíte, že existují i nebankovní půjčky.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one