Insolvia

Insolvia

Oddlužení od Insolvie
Společnost Insolvia s.r.o. se zabývá komplexním dluhovým poradenstvím a v rámci něho poskytuje právě služby oddlužení. Společnost již pomohla stovkám zadlužených osob vrátit se zpět do normálního života. Pokud potřebujete pomoci s dluhy, využijte bezplatné telefonní linky pro oddlužení a sjednejte si bezplatnou konzultaci Vaší situace. Více o oddlužení na www.insolviasro.cz
Získat půjčku od banky je v současné době často velice složité, zvláště když člověk potřebuje půjčku na vykrytí dluhů. Získat nebankovní půjčky je mnohem jednodušší, ovšem nebankovní půjčky s sebou také téměř vždy nesou velké riziko.

Oddlužení

Oddlužení = řešení dluhů

Pokud máte dluhy, které Vám přerůstají přes hlavu, je na místě se zamyslet nad jejich řešením. Další půjčka řešením není. Je to pouze zoufalý pokus, který Vás bude stát další peníze.

Existuje nějaké řešení, jak ven z dluhů?

Záleží na tom, jak jsou Vaše dluhy velké, zda máte stálý příjem, zda podnikáte nebo ne. Ve hře je řada faktorů. Můžete využít celé řady dluhových poraden. Tam vám dají dobré rady, ale s věřiteli za Vás nic nedohodnou.

Osvědčená řešení  jsou v podstatě jen dvě. Správa dluhů, nebo osobní bankrot. Obě tato řešení sice stojí peníze, ale získáte za ně spojence, kteří s Vámi nebo za Vás budou Vaše dluhy skutečně řešit.


Správa dluhů je vhodná pro ty dlužníky, kteří sice mají příjem, ale nemohou jej řádně doložit.

Výše jejich dluhů by rovněž neměla být extrémní, měli by být schopni je postupně splatit a uchránit tak svůj majetek před prodejem v exekuci.

Naopak „osobní bankrot" je vhodný pro ty dlužníky, kteří ani prodejem veškerého majetku neuspokojí více než 30% svých závazků. Musí však mít řádně doložitelný příjem.


Kontaktujte naše callcentrum a zjistěte detaily Vašeho oddlužení.

Pro oddlužení volejte zdarma

banner_zelena_linka_oddluzeni2.png

Pro správu dluhů volejte

banner_linka.gif
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one