Insolvia

Insolvia

Oddlužení od Insolvie
Společnost Insolvia s.r.o. se zabývá komplexním dluhovým poradenstvím a v rámci něho poskytuje právě služby oddlužení. Společnost již pomohla stovkám zadlužených osob vrátit se zpět do normálního života. Pokud potřebujete pomoci s dluhy, využijte bezplatné telefonní linky pro oddlužení a sjednejte si bezplatnou konzultaci Vaší situace. Více o oddlužení na www.insolviasro.cz
Získat půjčku od banky je v současné době často velice složité, zvláště když člověk potřebuje půjčku na vykrytí dluhů. Získat nebankovní půjčky je mnohem jednodušší, ovšem nebankovní půjčky s sebou také téměř vždy nesou velké riziko.

Půjčky bez dokládání příjmů

Půjčky bez dokládání příjmů - co znamenají

V dnešní době půjčky bez dokládání příjmů poskytují i některé banky. Jde o to, že například podnikatelé a živnostníci často optimalizují své daně natolik, že vykazují velmi malé příjmy finančním úřadům atd. Tyto praktiky se však vymstí v případě, že chcete půjčit peníze za nízký úrok. Každá banka totiž zkoumá dopředu Vaše možnosti splácet. Pokud vykazujete příliš nízký příjem, nepůjčí Vám. Tím chrání jednak sebe před špatným úvěrem, jednak Vás před problémy, které vždy nastanou, když si vypůjčíte více než jste schopni splácet.

Pro koho jsou půjčky bez prokazování příjmů dobré?

Pokud máte stabilní „neoficiální" příjem, mohou být pro Vás půjčky bez dokládání příjmů dobrým řešením. Připravte se ale na o několik procent vyšší úroky než u obvyklých úvěrů.

Varování před půjčkami bez prokazování příjmu

Pokud máte nízké příjmy a potřebujete rychle půjčit, abyste zaplatili nějaký nepříjemný dluh, berte svoji banku vážně a neřešte svoje dluhy tímto druhem půjček! Informujte se raději o možnostech správy dluhů nebo osobního bankrotu.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one