Insolvia

Insolvia

Oddlužení od Insolvie
Společnost Insolvia s.r.o. se zabývá komplexním dluhovým poradenstvím a v rámci něho poskytuje právě služby oddlužení. Společnost již pomohla stovkám zadlužených osob vrátit se zpět do normálního života. Pokud potřebujete pomoci s dluhy, využijte bezplatné telefonní linky pro oddlužení a sjednejte si bezplatnou konzultaci Vaší situace. Více o oddlužení na www.insolviasro.cz
Získat půjčku od banky je v současné době často velice složité, zvláště když člověk potřebuje půjčku na vykrytí dluhů. Získat nebankovní půjčky je mnohem jednodušší, ovšem nebankovní půjčky s sebou také téměř vždy nesou velké riziko.

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru - o jaký druh půjček se jedná

Jak jsme si již řekli na úvodní stránce, jedná se o druh nebankovní půjčky, u které se tvrdí, že ten, kdo Vám půjčuje, nebude kontrolovat zda jste vedeni v registru dlužníků.

V registru dlužníků se můžete ocitnout velmi jednoduše, tím, že nezaplatíte včas splátku půjčky, vyúčtovací fakturu dodavatele elektrické energie nebo plynu, splátku leasingu a podobně. I poté, co jste svůj dluh uhradili, můžete být v registru dlužníků vedeni, pokud váš zápis v registru opomenou vymazat.

Jaká jsou rizika této půjčky?

Pokud jste vedeni v registru dlužníků a to oprávněně, nebo přes to, že jste dluh již zaplatili, znamená to pro toho, kdo se Vám chystá půjčit určité riziko. Toto riziko se promítá do výše úroku a podmínek poskytnutí půjčky. Často je vyžadováno další jištění, například směnkou, nebo pojištěním splátek.

Co se stane když nesplácíte?

Pokud se dostanete do prodlení se splácením, nastupují tučná smluvní penále, která Váš dluh ještě zvýší. V případě ručení bianco směnkou můžete přijít téměř o vše, protože soud nezkoumá oprávněnost závazku ale pouze formální náležitosti směnky (viz. půjčky na směnku). Stručně řečeno, pokud přestanete splácet takovou půjčku, ve velmi krátké době z Vás mohou „stáhnout kůži zaživa".

Varování před půjčkami bez registru

Neřešte svoje dluhy tímto druhem půjček! Informujte se raději o možnostech správy dluhů nebo osobního bankrotu.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one